PROMOCJA na dachówki ceramiczne BOGEN !!!

promocja na dachowki ceramiczne bogen
2017-08-14

ZAPRASZAMY  z projektami.

Sprawdź ile kosztują materiały na Twoje pokrycie dachowe. Najwyższa jakość w bardzo atrakcyjnej cenie to gwarancja 100% satysfakcji.

Plano 11: łagodna i elegancka

Ze swoimi wyraźnymi liniami i płaską powierzchnią PLANO 11 wygląda bardzo minimalistycznie. Ta elegancka dachówka jest idealnym rozwiązaniem dla dachów o współczesnej architekturze, jak
i dla bardzo niestandardowych projektów renowacyjnych. Uzyskany obraz pokrytej powierzchni jest wyraźnie skonstruowany, co jest wizualnie jeszcze bardziej podkreślone przez wykończenie okapu prostą, nowoczesną krawędzią. Producent oferuje do tego modelu także dachówki skrajne połówkowe. Można więc – obok klasycznego krycia w rzędach – przy kryciu dachówkami krawędziowymi całymi i połówkowymi uzyskać bardzo harmonijny wygląd powierzchni bez ramy na krawędziach dachu. Z ok. 20-milimetrowym dużym czołowym zakresem przesuwu w PLANO 11 możliwy jest elastyczny rozkład rozstawu łat (długości krycia). Zakładki boczne i wysokie ożebrowanie gwarantują wysoką szczelność przeciwdeszczową nawet do 10⁰ kąta nachylenia połaci. Poczwórne przykrycie w narożniku czterodachówkowym oferuje najlepszą ochronę przed siłą ssącą wiatru i zacinającym deszczem, tak przy kryciu w rzędach, jak i naprzemiennie. 
Zintegrowany innowacyjny system mocowania „Sturmfix” zapewnia wysoką ochronę przeciwburzową. Wykonawcom i dekarzom przekazujemy do dyspozycji przyszłościowy, technicznie dojrzały i niezawodny produkt, z którym mogą sprostać najwyższym wymaganiom klientów dotyczących estetyki i architektury dachowej.

Skontaktuj się z nami

Odpowiadamy na wszystkie maile jak najszybciej.
Postaramy się pomóc w zdobyciu niezbędnych materiałów.

Dane kontaktowe

E-MAIL: info@bossman.pl
TEL: (+48) 726 776 262
ADRES: ul. Czysta 4, 33-100 Tarnów

Zadzwoń: 726 776 262

Dane firmy

BOSSMAN Sp. z o.o. Sp.k.
NIP: 8733253149
REGON: 123168477


Dołacz do nas: facebook